گرانترین پرواز دنیا، متعلق به کدام ایرلاین است؟

هواپیمایی الاتحاد
هواپیمایی اتحاد به تازگی از لوکس ترین پرواز خود در مسیر بمبئی به نیویورک با قیمتی نجومی که فقط برای یک پادشاه مناسب است پرده برداری کرد.
 

پرواز طولانی و سختی در مسیر بمبئی به نیویورک وجود دارد ولی هواپیمایی اتحاد راهی برای تبدیل شدن آن به یک سفر لذت بخش و راحت پیدا کرده است – برای کسانی که قادر به پرداخت 38 هزار دلار برای یک پرواز یک طرفه باشند !
این گرانترین پرواز جهان به شمار می رود . یک بلیط دوطرفه برای این مسیر هزینه سرسام آور 76 هزار دلار را به همراه خواهد داشت علاوه بر اینکه حتی یک پرواز مستقیم نیز نیست و شما مجبور به توقف در فرودگاه ابوظبی هستید.
اتحاد یک اقامتگاه برای مسافران خود ساخته است ، یک سوئیت 3 تخته خصوصی تحت عنوان “پنت هوسی در آسمان ” که یک سرآشپز ، یک پیشخدمت و یک سرویس و تخت دو نفره همراه با ملحفه هایی ایتالیایی را دارا می باشد.در کابین همچنین یک اتاق پذیرائی با یک مبل چرم و یک نمایشگر 32 اینچی برای مسافرانی که آماده خوش گذرانی در مسیر دیدنی های جهان هستند فراهم شده است.میزهای غذاخوری تاشو به معنی وجود فضای زیادی برای غذاهای تازه ی است که توسط یک سرآشپز در طول مسیر آماده و پخته شده است که توسط پیشخدمت برای شما سرو می شود.
یک راهرو به یک اتاق دوتخته – اولین بار برای یک ایرلاین تجاری – مسافران هواپیما می توانند قبل از به زمین نشستن، خود را برای یک دوش آب گرم آماده کنند.
علاوه بر این امکانات لوکس داخلی هواپیما ، این بلیط به همراه خدمات فرودگاهی و ترانسفر بسیار لوکس و Check in اختصاصی، بدون ایستادن در صف های پرجمعیت فرودگاه ها و امکان دسترسی به سالن استراحت اختصاصی به همراه در اختیار داشتن یک دستیار اختصاصی که می تواند در رزرو یک میز در رستوران دلخواه خود و یا خرید بلیط کنسرت و یا یک مسابقه ورزشی شما را راهنمایی و هر امکانی را ممکن می سازد.
این تجربه در حال حاضر تنها در پرواز های ایرباس A380-800 هواپیمایی اتحاد قابل ارائه است که همچنین شامل یک پرستار اختصاصی کودک نیز می شود.هواپیماهایی که نزدیک به 500 صندلی دارند ، شامل 415 عدد در قسمت اکونومی و اگر شما مبلغ اقامتگاه را پرداخت کنید هیچ کس دیگری به جز خود را در آنجا نخواهید دید.
علاوه بر مسیر بمبئی به نیویورک ، مسافران می توانند با پرداخت مبلغ کمتری با شرایط اقامتگاه در مسیر بین ابوظبی ، لندن و سیدنی پرواز کنند.پروازهای رفت و برگشت ملبورن از اول ماه جون شروع می شود و یک بلیط یک طرفه آن 26 هزار دلار هزینه در بر خواهد داشت.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.