چارتر: خرید بلیط هواپیما و بلیط چارتر

چارتــر مرجع فروش بلیط چارتر و بلیط هواپیما

چارتر ، به عنوان قدیمی ترین سایت فروش بلیط هواپیما در ایران ، فعالیت اینترنتی خود را از اسفند ماه 1392 آغاز کرده و همواره کوشیده تا علاوه بر کیفیت خدمات و پشتیبانی همه جانبه، راه های خرید بلیط ارزان هواپیما را از معتبرترین شرکتهای هواپیمایی در اختیار مسافران قرار دهد. 

 استقبال کاربران از نحوه خدمت رسانی سایت ، ما را بر آن داشت تا با به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب در زمینه گردشگری و فناوری اطلاعات و تمرکز بر فروش بلیط چارتر و بلیط هواپیما و بهره گیری از جدیدترین روشهای طراحی و مدیریت نرم افزاری و رزرو اینترنتی ، ضمن ارج نهادن به استقبال کاربران ، با طراحی سامانه رزرواسیون جدید از ابتدای مهر ماه 1397، گامی بلند را به منظور گسترش فعالیت خود و پاسخگویی به نیاز روز افزون مشتریان خود برداریم. 

تجربه ای متفاوت از خرید بلیط آنلاین ! ظاهر متفاوت و در عین حال ساده و کاربر پسند ، عدم نیاز به ثبت نام و ورود به سایت ، استرداد کاملا آنلاین بلیط ، تنها با استفاده از یک شماره موبایل معتبر و در حقیقت فرآیند منحصر به فرد خرید بلیط از AvaBilit.com می تواند تجربه خوبی را برای کاربران به همراه داشته باشد. 

 تنوع در مسیرهای پروازی و گستردگی امکان خرید بلیط چارتر از تمام ایرلاینهای داخلی و اکثر ایرلاینهای خارجی موجب فراهم شدن بستری مناسب جهت انتخاب هرچه بهتر بلیط مورد نظر مراجعین شده است ، از این رو می توان “AvaBilit.com” را مرجع خرید بلیط هواپیما دانست ، تنیجه‌ی این جامعیت توجه به نیاز کاربران و ارائه اطلاعات ارزشمندی همچون زمان بندی کلیه پروازهای چارتری و سیستمی ، ارزان ترین بلیط درهر مسیر وتعدد پروازها در مسیرهای پر تردد همچون تهران مشهد ، تهران استانبول و تهران کیش می باشد . 

 تمرکز سایت چارتر در مرحله نخست بر اعتبار بلیط و در مرحله بعد قیمت ارزان بلیط بوده و برای اطمینان خاطر کاربران در خرید خود تمهیدات ویژه ای را درنظر گرفته و به خریداران بلیط ازسایت ارائه می کند که از آن جمله می توان جبران تمام هزینه های متحمل شده توسط مسافر ، در ازای بروز مشکل یا عدم پیگیری مناسب از جانب مجموعه چارتر است. شما می توانید برای کسب اطلاعات در این خصوص، به صفحه قوانین و مقررات مراجعه نمایید . 

 تعهد مجموعه “AvaBilit.com” به جلب رضایت مشتریان خود را می توانید در پشتیبانی 24 ساعته و حسن همکاری همکاران ما در این بخش ببینید. هر چند سرویس دهی آنلاین سایت چارتر در تمام فرآیندها حتی قبل از خرید بلیط چارتر یا بلیط هواپیما تا زمان استفاده و یا استرداد بلیط در دسترس خریداران خواهد بود، اما لزوم همراهی تیمی متخصص و مجرب در قالب تیم پشتیبانی ، آسودگی خاطر را برای کلیه کاربران سایت به همراه دارد. 

 مطمئنا این سایت در ابتدای خدمت رسانی به کاربران در حوزه خرید اینترنتی بلیط هواپیما بوده و برای رسیدن به نقطه ای که شایسته کاربران و خریداران از مجموعه ما باشد نیازمند نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده تمام کاربران خواهد بود . 

 امید است عشق ، انگیزه ، دانش و تجربه گروه " AvaBilit.com " ، بتواند حال خوب را به لذت سفر بیفزاید. 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.