گل بلیط: خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل

گل بلیط همچنین خدماتی از قبیل خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل ، ویلا، آپارتمان، اقامتگاه بوم گردی، تور گردشگری، زیارتی، طبیعت گردی، توریستی، ورزشی و ارائه خدمات بسته های کامل سفر به صورت انفرادی و گروهی در داخل و خارج از کشور و… را به مشتریان خود ارائه می کند.

 

مزایا خرید بلیط هواپیما از گل بلیط

 

یکی از هزینه های سفر ، معمولا هزینه قیمت بلیط و حمل و نقل می باشد . این مسئله تبدیل به یکی از دغدغه های گردشگران و مسافران می باشد .اکثر مسافران برای سفر خود با هواپیما همیشه به دنبال تهیه بلیط ارزان هواپیما برای کاهش هزینه سفر می باشند .لازم به ذکر است افرادی که دائم در حال سفر می باشد برای کاهش در هزینه های سفر خود به دنبال تهیه بلیط ارزان هواپیما می باشند. گل بلیط پس از دو دهه فعالیت متوالی در نظر دارد تا خدمات ویژه ای همچون امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما با نرخ مناسب به صورت آنلاین و حضوری، ارائه تورهای مسافرتی و رزرواسیون هتل را به مشتریان خود ارائه دهد.

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما از گل بلیط با سامانه مطمئن و معتبری روبه‌رو هستید که تمام نیازهایتان را پاسخ می‌دهد. برای خرید خرید بلیط اینترنتی بلیط هواپیما در گل بلیط کافیست مبدا، مقصد و تاریخ پرواز خود را انتخاب کنید. پس از کلیک روی جستجو، لیست قیمت بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر شما ظاهر می‌شود. در این لیست، انتخابهای متعددی پیش روی شماست . با انتخاب پرواز مورد نظر سیستم شما را به صفحه وارد کردن اسامی مسافران هدایت کرده با وارد کردن مشخصات مسافرین سیستم شما را به درگاه بانکی هدایت کردن و درصورت پرداخت موفق بلیط ها برای شما صادر و قابل مشاهده می باشد.

در سامانه گل بلیط قابلیت کنسل و استرداد مبلغ به صورت آنی و با کسر جریمه مرتبط با شرکت های هواپیمایی در بلیط های سیستمی و طبق قوانین چارتر کننده در بلیط های چارتری وجود دارد تا کاربران این سیستم قادر به طی تمامی مراحل خرید یا استرداد در یک سامانه باشند. لازم به توضیح است عملیات کنسلی و استرداد مبلغ بلیط هواپیما با توجه به دستورالعمل ها و قوانین مصوب سازمان هواپیمایی کشوری صورت می گیرد.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.