بلیط هواپیما تهران به تبریز

سفر به تبریز

شهر تبریز، مرکز استان آذربایجان شرقی، با داشتن تاریخ 2500 ساله به خوبی نمایانگر نشانه‌های تمدن و فرهنگ است. داشتن موزه‌های مشهور، برگزاری چندین رویداد فرهنگی و وجود دو دانشگاه معتبر ایرانی در این شهر، تبریز را به مرکز علمی و فرهنگی در ایران تبدیل کرده است. از طرف دیگر وجود جاذبه های گردشگری بسیار تبریز، این شهر را به یکی از مقاصد اصلی گردشگری در ایران تبدیل کرده است. از این رو فرودگاه تبریز یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور و بلیط هواپیما تبریز به خصوص خرید بلیط هواپیما تهران تبریز از جمله محبوب‌ترین و پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما تبریز به سختی یافت می‌شود بهترین راه، خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز است.

بهترین زمان سفر به تبریز

تبریز زمستان‌هایی سرد اما تابستان‌هایی بسیار خنک و دلپذیر دارد. به همین دلیل بهترین زمان سفر به تبریز از لحاظ آب و هوا فصل تابستان است، و البته تبریز در این فصل به دلیل هوای خوب و برگزاری جشنواره تابستانی بسیار شلوغ است. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل زمستان برای سفر به تبریز مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما تبریز را نیز خریداری نمایید.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت بلیط هواپیما تبریز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تبریز فصل زمستان است. 
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تبریز را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران تبریز از قیمت دو بلیط یکطرفه تبریز ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما تهران تبریز

خرید بلیط هواپیما تهران به تبریز محبوب‌ترین بلیط هواپیما به تبریز در میان مسافران است. برای رزرو بلیط پرواز تهران به تبریز و یا رزرو بلیط هواپیما تبریز تهران در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. در بخش انتخاب نوع سفر چنانچه قصد خرید بلیط رفت و برگشت تهران تبریز را داشته باشید با انتخاب گزینه بلیط هواپیما تهران تبریز رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران تبریز را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران به تبریز برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلترینگ مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران تبریز، پرواز چارتر تهران تبریز و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز و بلیط ارزان هواپیما تهران تبریز دست یابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بلیط هواپیما تهران تبریز به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید پرواز ارزان تهران تبریز را خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران تبریز کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. با مشاهده تقویم قیمتی تمامی پروازهای تهران تبریز بر اساس قیمت دسته بندی شده‌اند که بر این اساس بهترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به تبریز در حوالی تاریخ انتخابی شما به نمایش درمی‌آید. در نتیجه برای خرید بلیط تهران تبریز هواپیما ارزان می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید.
در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ایران ایر تور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی تبریز ایر، هواپیمایی آتا و هواپیمایی ماهان در مسیر تهران تبریز مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد تبریز انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز کیش تبریز ایران ایر تور
  پرواز مشهد تبریز ایران ایر تور
  پرواز مشهد تبریز آتا
  پرواز ساری تبریز ایران ایر
  پرواز اهواز تبریز نفت
  پرواز اصفهان تبریز ایران ایر
  پرواز بندرعباس تبریز قشم ایر
  پرواز شیراز تبریز قشم ایر
  پرواز کرمان تبریز ماهان

همچنین مسافران می‌توانند بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی ماهان، بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی ایران ایر، بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی ایران ایر تور، بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی آسمان، بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی آتا، بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی کاسپین و بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی تبریز ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران تبریز

  فاصله هوایی تهران تا تبریز

مسیر هوایی تهران تبریز 528 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران تبریز و بالعکس

طول مدت پرواز تهران تبریز به طور متوسط 1 ساعت و 15 دقیقه است.

  روزهای پرواز تهران تبریز

پروازهای تهران تبریز تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.