بلیط هواپیما تهران به شیراز

سفر به شیراز

شیراز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان فارس است که در فاصله 919 کیلومتری از تهران قرار دارد. پس از تبریز و تهران شیراز سومین شهری از ایران است که دارای شهرداری شد. محبوبیت شیراز نه تنها به دلیل وجود مقبره حافظ و سعدی شعرای بند آوازه ایران است بلکه به دلیل وجود بناهای تاریخی مانند تخت جمشید نیز می‌باشد که در سطح جهانی شناخته شده هستند. شیراز همیشه به عنوان مرکز اصلی گردشگری ایران در نظر گرفته شده و با جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر و فراوانی که دارد چه در میان خارجی‌ها و چه در میان ایرانی‌ها به خوبی شناخته شده است. همچنین شیراز در میان هشت شهر تاریخی جهان جای دارد. به همین دلیل فرودگاه شیراز یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور و بلیط هواپیما شیراز به خصوص خرید بلیط هواپیما تهران شیراز از جمله محبوب‌ترین و پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما شیراز به سختی یافت می‌شود بهترین راه خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز است.

بهترین زمان سفر به شیراز

آب و هوای شیراز گرم و نیمه خشک است. تابستان‌های شیراز گرم و زمستان‌های آن خنک است و دمای هوا در ماه‌های آذر و دی به زیر صفر می‌رسد. بهترین زمان سفر به شیراز اردیبهشت ماه است. در این ماه نه از ازدحام فرودین ماه خبری است و نه از گرمای کلافه کننده تابستان. در اردیبهشت ماه عطر بهار نارنج‌های شیراز همه را مست می کند به همین دلیل به فرمان مجلس شورای اسلامی پانزدهم اردیبهشت ماه به نام این شهر یعنی «شیراز» نامگذاری شده است. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل تابستان برای سفر به شیراز مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز را نیز خریداری نمایید.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما شیراز به موارد زیر توجه کنید:

قیمت بلیط هواپیما شیراز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما شیراز فصل تابستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت شیراز از قیمت دو بلیط یکطرفه شیراز ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما تهران شیراز

خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز محبوب‌ترین بلیط هواپیما به شیراز در میان مسافران است. برای رزرو بلیط هواپیما تهران شیراز و یا رزرو بلیط هواپیما شیراز تهران در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. در بخش انتخاب نوع سفر چنانچه قصد خرید بلیط رفت و برگشت تهران شیراز را داشته باشید با انتخاب گزینه بلیط هواپیما تهران شیراز رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران شیراز را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلترینگ مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران شیراز، پرواز چارتر تهران شیراز و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز و بلیط ارزان هواپیما تهران شیراز دست یابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بلیط هواپیما تهران شیراز به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید پرواز ارزان تهران شیراز را خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران شیراز کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. با مشاهده تقویم قیمتی تمامی پروازهای تهران شیراز بر اساس قیمت دسته بندی شده‌اند که بر این اساس بهترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به شیراز در حوالی تاریخ انتخابی شما به نمایش درمی‌آید. در نتیجه برای خرید بلیط تهران شیراز هواپیما ارزان می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید.
در حال حاضر بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران شیراز تهران را می‌توانید از هواپیمایی آتا، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی فلای پرشیا، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی ساها، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ماهان ایر و هواپیمایی ایران ایر تور خریداری نمایید.
از محبوب ترین پروازهای شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  پرواز مشهد شیراز ایران ایر تور
  پرواز مشهد شیراز آتا
  پرواز رشت شیراز آسمان
  پرواز زاهدان شیراز آسمان
  پرواز ساری شیراز آسمان
  پرواز بندرعباس شیراز آسمان
  پرواز بندرعباس شیراز ایران ایر
  پرواز آبادان شیراز آسمان
  پرواز آبادان شیراز ایران ایر
  پرواز اهواز شیراز آسمان
  پرواز اهواز شیراز ایران ایر
  پرواز نوشهر شیراز آسمان
  پرواز تبریز شیراز آسمان
  پرواز تبریز شیراز قشم ایر
  پرواز قشم شیراز ایران ایر
  پرواز کیش شیراز ایران ایر
  پرواز کیش شیراز کیش ایر
  پرواز اصفهان شیراز ایران ایر
  پرواز لامرد شیراز ایران ایر
  پرواز خارک شیراز ماهان

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی کاسپین، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی قشم ایر و بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی زاگرس، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی فلای پرشیا، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی آسمان، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی کاسپین، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی ساها، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی ایران ایر، بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی ماهان ایر و بلیط پرواز شیراز تهران هواپیمایی ایران ایرتور را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما شیراز

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای شیراز اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه شیراز یا بلیط هواپیما شیراز رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز شیراز برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط پرواز شیراز

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای شیراز از ارزانترین بلیط هواپیما شیراز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط شیراز را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ شیراز

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما شیراز از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های شیراز که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب نمایید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای شیراز عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز (SYZ)

  بلیط ارزان هواپیما شیراز

برای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما شیراز را از سایت فلای تودی خریداری نمایید.

  بلیط چارتر شیراز

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما تهران شیراز فلای تودی، در صورتی که بلیط هواپیما تهران شیراز چارتر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر شیراز دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر تهران شیراز ارزان نمایید.

  بلیط لحظه آخری شیراز

در صفحه نتایج جستجو پرواز تهران شیراز اگر پرواز لحظه آخری تهران به شیراز موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران شیراز به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری شیراز با قیمت بلیط سیستمی شیراز خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری شیراز دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری شیراز خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران شیراز را برای شما میسر می‌سازد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران شیراز

  فاصله هوایی تهران تا شیراز

مسیر هوایی تهران شیراز 666 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران شیراز و بالعکس

طول مدت پرواز تهران شیراز به طور متوسط 1 ساعت و 20 دقیقه است.

  روزهای پرواز تهران شیراز

پروازهای تهران شیراز تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.