همه چیز درباره بلیت لحظه آخری

 

همه چیز درباره بلیت لحظه آخری ( دقیقه نود )

حتما همه شما تجربه پیامک های مربوط به پرواز ارزان قیمت را از طرف آژانس های مسافرتی دریافت کرده اید .

اگر اهل سفر و گشت و گذار هستید و سفر هوایی را به خاطر سرعت و راحتی آن می پسندید و البته مقرون به صرفه بودن سفر هم از دغدغه های همیشگی شماست ما بلیت های لحظه آخری را به شما پیشنهاد میکنیم . با آوا بلیط همراه باشید.

بلیط لحظه آخری چیست ؟

بلیت هواپیما به دو دسته بلیت های چارتری و بلیت های سیستمی تقسیم میشوند و بلیت لحظه آخری یک بلیت چارتری است که به دلایل مختلف ارزان تر از بلیت عادی میباشد که اصلی ترین دلیل آن نزدیک شدن به زمان پرواز در صورت تکمیل نبودن ظرفیت هواپیما میباشد برای همین بلیت ارزان تری به مسافر فروخته می شود تا صندلی ها در پرواز خالی نماند .

بهتراست بدانید برای سفر با بلیط لحظه آخری تقریبا مسافر باید هر زمانی آمادگی پرواز را داشته باشد ، زیرا بلیتی که خریداری کرده است ممکن است برای کمتر از 24  ساعت آینده باشد .

ویژگی های بلیت لحظه آخری:

بلیت هواپیمای لحظه آخری در واقع تفاوتی با بلیت عادی نداردو شرایط برای مسافری که بلیت لحظه آخری خریداری کرده و فردی که بلیت سیستمی همان پرواز را در دست دارد کاملا مشابه است و امکانات و کیفیت پرواز برای هر دو مسافر یکسان میباشد .

 فقط به خاطر داشته باشید که بلیت های لحظه آخری مربوط به فصل های کم سفر ( low season ) میباشند و در تعطیلات رسمی ، اعیاد و مناسبت ها و آخر هفته ها که جز ( high season ) هستند نباید امیدی به خرید چنین بلیتی داشته باشید .

قیمت بلیت هواپیما در روزهای مختلف متفاوت و متغییر است و هر چه به روز و ساعت پرواز نزدیک تر می شویم قیمت بلیت لحظه آخری هم ارزان تر می شود .

نحوه خرید بلیت لحظه آخری:

بهتر است برای خرید به  سایت های معتبر و یا آژانس های مسافرتی شناخته شده مراجعه کنید زیرا از خصوصیات این بلیت این است که در صورت خرید به هیچ عنوان استرداد نخواهد شد و اگر به هر دلیلی بخواهید بلیت لحظه آخری خود را لغو و یا جا به جا نمایید موظف به پرداخت جریمه می شوید . یعنی کل و یا قسمتی از مبلغ بلیت به عنوان جریمه کنسلی نزد چارتر کننده و یا شرکت هواپیمایی می ماند .

حرف آخر :

اگر اهل برنامه ریزی و تدارکات از مدت ها قبل برای سفر خود هستید شانس شما برای استفاده از بلیت های لحظه آخری کمتر است اما بدانید سفر با بلیت های لحظه آخری قطعا سفر کردن را برایتان هیجان انگیز تر و شیرین تر خواهد کرد .7 روز هفته 24 ساعته آسوده خاطر گردش کنید
آوا بلیط  پشتیبان پروازهای شماست

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.