مرزهای تایلند از یازدهم تیر به روی گردشگران خارجی باز می‌شود

کاهش آمار شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، منجر به بازگشایی مرزهای کشورها به روی گردشگران شده است. تایلند نیز قصد دارد از تاریخ  11 تیر، مرزهای خود را به روی گردشگران خارجی باز کند.

 

جهان به‌آرامی در حال بازگشایی است، زیرا به نظر می‌رسد شیوع بیماری همه‌گیر ویروس کووید 19 در حال کاهش است. مسافرانی که دوست دارند به تایلند بروند، فقط باید یک ماه دیگر صبر کنند؛ چراکه این کشور در حال آماده‌سازی برای بازدید گردشگران بین‌المللی در تاریخ یکم ژوئیه (11 تیر) است.

در حال حاضر، فرودگاه بین‌المللی پوکت بسته است و وضعیت اضطراری ملی و محدودیت تردد در شب تا تاریخ 30 ژوئن (10 تیر) ادامه دارد. برخی از کسب ‌‌کارهای کوچک، موزه‌ها و جاذبه‌های گردشگری برای بازدیدکنندگان داخلی، بازگشایی شده‌اند و رستوران‌ها با رعایت قوانین سختگیرانه فاصله‌گذاری اجتماعی، به مشتریان در داخل رستوران خدمات ارائه می‌کنند.

به هتل‌ها و اقامتگاه‌ها در برخی از مناطق، اجازه میزبانی از بازدیدکنندگان محلی داده شده است و سینماها، تئاترها، اسپاها و باغ‌وحش‌ها جزو کسب‌وکارهایی هستند که می‌توانند در تاریخ یکم ژوئن (12 خرداد)، با رعایت قوانین سختگیرانه، دوباره به فعالیت بپردازند.

تایلند

سفرهای داخلی و بین‌المللی از تاریخ یکم ژوئیه (11 تیر) به حالت اول بازخواهند گشت. عکس از «توماس لهتینن» (Tuomas Lehtinen)

دولت کشور تایلند اعلام کرده است که تمام قرنطینه‌های مرتبط به مشاغل و فعالیت‌ها از جمله محدودیت سفرهای داخلی و بین‌المللی در تاریخ یکم ژوئیه (11 تیر) برداشته خواهند شد. در مورد برخی از تشریفات اداری و محدودیت‌هایی که برای سفرهای داخلی مورد نیاز است، در طول ماه ژوئن، تصمیم‌گیری خواهد شد.

طبق گفته «ژن سومساک رونگ سیتا» (Gen Somsak Rungsita)، دبیر کل شورای امنیت ملی، این روند به بازگشایی کامل کشور منجر خواهد شد، اگرچه استفاده از ماسک صورت، فاصله‌گذاری اجتماعی و شستن دست‌ها، یک قانون اجباری خواهند بود.

تایلند

تایلند، همیشه یک مقصد پرطرفدار در میان گردشگران بوده است

تایلند، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان است و این بازگشایی، خبر خوبی برای مسافرانی است که دوست دارند به تایلند سفر کنند. رونگ سیتا می‌گوید:

مقامات تایلند، بحث‌های جدی و مهمی را پیش‌رو خواهند داشت، زیرا پس از اتمام شرایط اضطراری، قوانین دیگری مورد استفاده قرار خواهند گرفت. مشارکت مردم واقعا مهم و حیاتی است. تا زمانی که شیوع این بیماری در سراسر جهان متوقف نشده است، ما باید با آن مبارزه کنیم.

تایلند

گردشگران بین‌المللی از تاریخ 11 تیر می‌توانند به تایلند سفر کنند

 

خرید بلیط هواپیما


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.