خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت - بلیط هواپیما تهران به آبادان

آوا بلیط خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران آبادان را برای شما میسر می‌سازد.

سفر به آبادان

شهر آبادان در جنوب غربی ایران و در استان خوزستان قرار دارد و پس از اهواز مهمترین شهر خوزستان است. این شهر نفت خیز محل استقرار یکی از بزرگ‌ترین پالایشگاه‌های نفت جهان است. این شهر زمانی مدرن‌ترین شهر ایران و خاورمیانه محسوب می‌شد. در حال حاضر آبادان از لحاظ موقعیت تجاری و توریستی بسیار حائز اهمیت است، از این رو آبادان یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری جنوب ایران، فرودگاه آبادان یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور و بلیط هواپیما آبادان به خصوص خرید بلیط هواپیما تهران آبادان از جمله محبوب‌ترین و پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما آبادان به سختی یافت می‌شود بهترین راه، خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان است.

بهترین زمان سفر به آبادان

آبادان دارای آب و هوایی نیمه بیابانی است. تابستان‌های آن خشک و بسیار داغ است، به طوریکه دمای هوا در بیشتر روزهای تابستان بالای 45 درجه سانتیگراد است. آبادان یکی از گرمترین مناطق پرجمعیت جهان است، به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به آبادان از نظر آب و هوا فصل پاییز و زمستان است. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل تابستان برای سفر به آبادان مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما آبادان را نیز خریداری نمایید.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما آبادان به موارد زیر توجه کنید:

قیمت بلیط هواپیما آبادان با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما آبادان فصل پاییز و زمستان است. 
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما آبادان را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران آبادان رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه آبادان ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما تهران آبادان

خرید بلیط هواپیما تهران به آبادان محبوب‌ترین بلیط هواپیما به آبادان در میان مسافران است. برای رزرو بلیط پرواز تهران به آبادان و یا رزرو بلیط هواپیما آبادان تهران در آوا بلیط کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. در بخش انتخاب نوع سفر چنانچه قصد خرید بلیط رفت و برگشت تهران آبادان را داشته باشید با انتخاب گزینه بلیط هواپیما تهران آبادان رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران آبادان را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران به آبادان برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلترینگ مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران آبادان، پرواز چارتر تهران آبادان و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران آبادان و بلیط ارزان هواپیما تهران آبادان دست یابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بلیط هواپیما تهران آبادان به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید پرواز ارزان تهران آبادان را خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران آبادان کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. با مشاهده تقویم قیمتی تمامی پروازهای تهران آبادان بر اساس قیمت دسته بندی شده‌اند که بر این اساس بهترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به آبادان در حوالی تاریخ انتخابی شما به نمایش درمی‌آید. در نتیجه برای خرید بلیط تهران آبادان هواپیما ارزان می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید.
در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ایران ایر تور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی کارون (نفت)، هواپیمایی وارش، هواپیمایی آبادان ایر و هواپیمایی زاگرس در مسیر تهران آبادان مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد آبادان انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز مشهد آبادان ایران ایر تور
  پرواز مشهد آبادان آسمان
  پرواز مشهد آبادان آتا
  پرواز مشهد آبادان زاگرس
  پرواز اصفهان آبادان ایران ایر
  پرواز اصفهان آبادان آسمان
  پرواز شیراز آبادان ایران ایر
  پرواز شیراز آبادان آسمان

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی ایران ایر، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی ایران ایر تور، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی آسمان، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی آبادان ایر، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی کیش ایر، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی کارون (نفت)، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی وارش و بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی زاگرس را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران آبادان

  فاصله هوایی تهران تا آبادان

مسیر هوایی تهران آبادان 656 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران آبادان و بالعکس

طول مدت پرواز تهران آبادان به طور متوسط 1 ساعت و 20 دقیقه است.

  روزهای پرواز تهران آبادان

پروازهای تهران آبادان تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان در آوا بلیط

  جستجوی بلیط هواپیما آبادان

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما آبادان، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای آبادان اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه آبادان یا بلیط هواپیما آبادان رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز آبادان برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط هواپیما آبادان

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای آبادان از ارزانترین بلیط هواپیما آبادان نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط آبادان را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

فرودگاه‌ های آبادان

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما آبادان از آوا بلیط، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های آبادان که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب نمایید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای آبادان عبارتند از :

  فرودگاه آبادان (ABD)

  بلیط ارزان هواپیما آبادان

برای خرید بلیط ارزان هواپیما آبادان، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما آبادان را از سایت آوا بلیط خریداری نمایید.

  بلیط چارتر آبادان

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما تهران آبادان آوا بلیط ، در صورتی که بلیط هواپیما تهران آبادان چارتر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر آبادان دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر تهران آبادان ارزان نمایید.

  بلیط لحظه آخری آبادان

در صفحه نتایج جستجو پرواز تهران آبادان اگر بلیط تهران آبادان لحظه آخری موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران آبادان به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط هواپیما تهران آبادان ارزان با قیمت بلیط سیستمی آبادان خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری آبادان دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ آوا بلیط استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری آبادان خرید خود را به راحتی انجام دهید. آوا بلیط خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران آبادان را برای شما میسر می‌سازد.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.