بلیط لحظه آخری تهران مشهد - بلیط هواپیما تهران به مشهد

آوا بلیط خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران مشهد را برای شما میسر می‌سازد.

سفر به مشهد

مشهد مرکز استان خراسان رضوی و دومین شهر پرجمعیت ایران است. شهرت شهر مشهد بیشتر به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا (ع) است. در فصول مختلف سال نه تنها مردم بسیاری از اقصی نقاط کشور به مشهد می‌آیند، بلکه بسیاری از شیعیان جهان نیز برای زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) و یا مقاصد گردشگری به این شهر سفر می‌کنند. به همین دلیل فرودگاه مشهد یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور و بلیط هواپیما مشهد به خصوص خرید بلیط هواپیما تهران مشهد از جمله محبوب‌ترین و پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما تا مشهد به سختی یافت می‌شود بهترین راه خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد است.

بهترین زمان سفر به مشهد

مشهد همانند دیگر شهرهای شمال شرقی ایران آب و هوای استپ دارد. تابستان‌های مشهد گرم و زمستان‌های آن سرد است. به همین دلیل بهترین فصل سفر به مشهد از نظر آب و هوا، فصل بهار است. هوای مشهد در فصل بهار مطبوع و دلپذیر است. همچنین از نظر مناسبت‌های خاص شهر مشهد در سالروز ولادت و شهادت امام رضا (ع)، ماه رمضان و ایام محرم با بیشترین حجم گردشگر مواجه می‌شود. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل زمستان برای سفر به مشهد مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما مشهد را نیز خریداری نمایید.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت بلیط هواپیما مشهد با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما مشهد فصل پاییز و زمستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما مشهد را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت مشهد از قیمت دو بلیط یکطرفه مشهد ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما تهران مشهد

خرید بلیط هواپیما تهران مشهد محبوب‌ترین بلیط هواپیما به مشهد در میان مسافران است. برای رزرو بلیط هواپیما تهران مشهد در آوا بلیط کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. در بخش انتخاب نوع سفر چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران مشهد را داشته باشید با انتخاب گزینه بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت می‌توانید پرواز تهران مشهد را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلترینگ مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران مشهد، پرواز چارتر تهران مشهد و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد و بلیط هواپیما ارزان تهران مشهد دست یابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بلیط هواپیما تهران مشهد به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید پرواز ارزان تهران مشهد را خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران مشهد کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. با مشاهده تقویم قیمتی تمامی پروازهای تهران مشهد بر اساس قیمت دسته بندی شده‌اند که بر این اساس بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد در حوالی تاریخ انتخابی شما به نمایش درمی‌آید. در نتیجه برای خرید بلیط تهران مشهد هواپیما ارزان می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید.
از محبوب ترین پروازهای مشهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  پرواز اهواز مشهد ایران ایر تور
  پرواز اهواز مشهد آتا
  پرواز اهواز مشهد زاگرس
  پرواز اهواز مشهد آسمان
  پرواز شیراز مشهد ایران ایر تور
  پرواز شیراز مشهد آتا
  پرواز تبریز مشهد ایران ایر تور
  پرواز تبریز مشهد آتا
  پرواز اصفهان مشهد ایران ایر
  پرواز اصفهان مشهد ایران ایر تور
  پرواز بوشهر مشهد ایران ایر تور
  پرواز رشت مشهد ایران ایر تور
  پرواز آبادان مشهد ایران ایر
  پرواز آبادان مشهد ایران ایر تور
  پرواز آبادان مشهد آسمان
  پرواز آبادان مشهد آتا
  پرواز آبادان مشهد زاگرس
  پرواز کیش مشهد ایران ایر تور
  پرواز زنجان مشهد ایران ایر تور
  پرواز بوشهر مشهد ایران ایر تور
  پرواز یزد مشهد آسمان
  پرواز نوشهر مشهد آسمان
  پرواز زاهدان مشهد آسمان
  پرواز ساری مشهد آسمان
  پرواز ساری مشهد ایران ایر
  پرواز ایلام مشهد آسمان
  پرواز گرگان مشهد ایران ایر
  پرواز بیرجند مشهد ایران ایر
  پرواز چابهار مشهد زاگرس

همچنین مسافران می‌توانند بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی ماهان، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی ایران ایر، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی ایران ایر تور، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی آسمان، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی تابان، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی آتا، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی قشم ایر، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی کیش ایر، بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی کاسپین، پرواز مشهد تهران هواپیمایی ساها، پرواز مشهد تهران هواپیمایی وارش و بلیط پرواز مشهد تهران هواپیمایی زاگرس را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران مشهد

  فاصله هوایی تهران تا مشهد

مسیر هوایی تهران مشهد 753 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران مشهد و بالعکس

طول مدت پرواز تهران مشهد به طور متوسط 1 ساعت و 20 دقیقه است.

  روزهای پرواز تهران مشهد

پروازهای تهران مشهد تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد در آوا بلیط

  جستجوی بلیط هواپیما مشهد

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای مشهد اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه مشهد یا بلیط هواپیما مشهد رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز مشهد برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط پرواز مشهد

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای مشهد از ارزانترین بلیط هواپیما مشهد نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط مشهد را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ مشهد

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما مشهد از آوا بلیط، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های مشهد که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب نمایید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای مشهد عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌ نژاد مشهد (MHD)

  بلیط ارزان هواپیما مشهد

برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما مشهد را از سایت آوا بلیط خریداری نمایید.

  بلیط چارتر مشهد

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما مشهد آوا بلیط، در صورتی که پرواز چارتر مشهد موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر مشهد دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر مشهد نمایید.

  بلیط لحظه آخری مشهد

در صفحه نتایج جستجو آوا بلیط اگر بلیط لحظه آخری تهران مشهد موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران مشهد به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری مشهد با قیمت بلیط سیستمی مشهد خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مشهد دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ آوا بلیط استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مشهد خرید خود را به راحتی انجام دهید. آوا بلیط خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران مشهد را برای شما میسر می‌سازد.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.